fbpx
Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Współpraca

Uwielbiamy zdobywać nową wiedzę, a podróże nauczyły nas chyba najwięcej! Już wiemy, że to one dają nam najwięcej radości i spełnienia. Chcemy jeszcze lepiej poznać świat i ludzi, z każdego jego zakątka! Taki mamy plan na resztę naszego życia.

Przy okazji naszej pasji do podróży, możemy również pomóc Tobie. Posiadamy zaangażowaną społeczność w mediach społecznościowych oraz na blogu, a nasze zasięgi stale rosną. Z chęcią pomożemy Ci wypromować Twoją markę. Koniecznie sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić i czytaj dalej.

Podstawowe informacje o nas:

Współpraca Krajewscy w podróży

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

NAPISZEMY ARTYKUŁ
SPONSOROWANY LUB RECENZJĘ

Lubimy poznawać nowe miejsca, testować nowe produkty i dzielić się naszymi doświadczeniami z innymi.  Twoja marka może pojawić się w naszych wpisach na blogu oraz relacjach i postach w mediach społecznościowych i zyskać dodatkową reklamę. Chętnie odwiedzimy konkretne miejsce (np. atrakcję turystyczną) albo przetestujemy sprzęt lub produkt podczas naszej podróży.

ODWIEDZIMY
TWOJE MIEJSCE NOCLEGOWE

Podczas podróży lubimy nocować w różnych miejscach. Może to być kamper, camping, ekowioska, pensjonat czy hotel. Z chęcią odwiedzimy Twoje miejsce noclegowe, zrobimy piękne zdjęcia, zdamy relację z pobytu oraz napiszemy ciekawy artykuł, w którym zareklamujemy Twoją działalność. Wpis umieścimy w dedykowanej zakładce na blogu  SPRAWDZONE NOCLEGI.

ZAPROJEKTUJEMY
STRONĘ WWW I GRAFIKI

Zajmujemy się projektowaniem graficznym i marketingiem internetowym już od 5 lat. Z przyjemnością pomożemy Ci rozwinąć Twoją działalność i zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową, logo, wizytówkę, ulotkę lub inny projekt graficzny! Naszą ofertę, dotychczasowe realizacje i opinie naszych klientów znajdziesz tutaj STRONY WWW.

WYKONAMY SESJĘ ZDJĘCIOWĄ
PRODUKTU

Brakuje Ci profesjonalnych zdjęć swoich produktów? Potrzebujesz fotek w ciekawej scenerii? Fotografia to jedna z naszych pasji, dlatego chętnie zabierzemy Twój produkt w podróż i wykonamy dla Ciebie sesję zdjęciową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Do dyspozycji mamy aparat Sony a6300 oraz drona Mavic Mini.

ZREALIZUJEMY
TWÓJ POMYSŁ

Jeśli masz koncepcję, którą chciałbyś zrealizować we współpracy z nami, odezwij się. Wspólnie wybierzemy najlepszą opcję na realizację Twojego pomysłu. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy, o ile jest ona zgodna z tematyką bloga podróżniczego, naszymi zainteresowaniami i filozofią życia.

STATYSTYKI BLOGA I MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Aktualizacja danych: 26.04.2021

Blog

W okresie 10.04-10.05.2021

Facebook:
818 obserwujących

Poniżej demografia oraz statystki naszych najlepszych postów.

Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży

Instagram:
2212 obserwujących

Poniżej demografia oraz statystki naszych najlepszych postów.

Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

PODRÓŻOWANIE TO NASZ PLAN NA ŻYCIE

Uwielbiamy poznawać nowe miejsca, ludzi i zwyczaje. Chcemy chłonąć tę różnorodność całym sercem i dzielić się z innymi naszymi doświadczeniami. Każdy wyjazd to dla nas nauka i odkrywanie nie tylko świata, ale i siebie i własnych możliwości.
Bo podróżować to żyć!

MAMY DOŚWIADCZENIE W MAKETINGU INTERNETOWYM

Od 5 lat działamy w sieci. Obecnie nasza działalność związana jest projektowaniem graficznym i stron www oraz pisaniem tekstów sprzedażowych. Wszystkie te umiejętności wykorzystujemy na co dzień na potrzeby naszego bloga oraz profilów w mediach społecznościowych.

ZWIĘKSZAMY ZASIĘGI NASZYCH TREŚCI

Chcemy by nasz blog był zbiorem inspiracji, ciekawostek, porad i praktycznych informacji dla każdego, kto kocha podróże tak samo jak my. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, by rozwijać naszą działalność. Chcemy, by nasze treści docierały do jak największej liczby osób. 

JESTEŚMY KREATYWNI I DBAMY O JAKOŚĆ

Ten kto nas dobrze zna, ten wie, że zawsze mamy głowę pełną pomysłów i nigdy się nie poddajemy w dążeniu do naszych celów. Cenimy sobie profesjonalizm. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zawsze staramy się przewyższyć oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz do nas e-mail na adres: kontakt@krajewscywpodrozy.pl 

Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży
Współpraca Krajewscy w podróży

Komentarze

Podziel się w social media

lub skopiuj link

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Kontakt - Krajewscy w podróży - blog o podróżach po Polsce i Europie

Dzięki za wypełnienie
formularza!

Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość jak najszybciej to będzie możliwe. Do napisania :)

Projektujemy Strony WWW - Krajewscy w podróży

Dzięki za wypełnienie
formularza!

Wkrótce na Twój adres e-mail prześlę Ci indywidualną ofertę na projekt Twojej nowej strony internetowej :)